+48 12 425-75-45

biuro@adepol.pl

ul. Kornela Makuszyńskiego 4, 31-752 KRAKÓW

szukaj

Nasza historia

Nasza historia

Na początku została założona w 1990 roku Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa „AURIFEX” Dariusz Bubień. Jako niewielka firma handlowa nie zatrudniała wtenczas nikogo. Mozolnie ale z uporem rozwijałem swoje dzieło. W roku 1992 r. dołączyła do firmy „AURIFEX” moja żona. I w tamtym czasie przekształciliśmy firmę z jedno osobowej firmy na spółkę F.P.H.U. „AURIFEX” s.c. Małgorzata i Dariusz Bubień. Grono naszej rodzinnej firmy sukcesywnie się powiększało o kolejne zatrudniane osoby, asystentka ds. sprzedaży i marketingu, handlowcy. Od początku naszego funkcjonowania budowaliśmy więź z klientami, którzy są dla nas najwyższą wartością. W roku 1999 postanowiliśmy założyć bliźniaczą firmę o nazwie F.P.H.U. „ADE-POL” Dariusz Bubień. Szybko zdaliśmy sobie sprawę, że tylko dzięki unowocześnianiu i permanentnej budowie relacji z klientami będziemy mogli zadowolić wciąż powiększające się grono naszych kontrahentów. Wdrażając intensywny plan rozwoju naszego przedsiębiorstwa staliśmy się również jednym z większych przedsiębiorstw w Małopolsce specjalizującym się w tematyce taśm samoprzylepnych i techniki klejenia. Obecnie zatrudniamy kilka osób z naszej rodziny i wykwalifikowanych handlowców doskonale znających tę branżę, a w połączeniu z nowoczesną technologią podnieśliśmy dość znacząco naszą pozycję na lokalnym rynku.

Wraz z naszą rodziną i kilkoma innymi osobami, tworzymy sprawnie działający organizm z dwoma profilami naszej działalności pod nazwą Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa „ADE-POL” działającą w branży technik klejenia i wszelkiego rodzaju taśm samoprzylepnych oraz drugi profil firmy to energetyczny. Profil energetyczny stale jest powiększany o coraz to nowe grupy produktowe takie jak mufy kablowe, głowice kablowe w technologii taśmowo-żywicznej, termokurczliwej oraz zimnokurczliwej na niskie, średnie i wysokie napięcie oraz cały osprzęt kablowy. W swojej ofercie posiadamy również transformatory rozdzielcze SN o mocach od 40 do 2000 kVA. Transformatory mają zastosowanie w wykonaniach stacyjnych oraz słupowych. Ofertę swą powiększyliśmy również o agregaty o mocy od 2,2 do 2500 kVA w wersji otwartej, obudowanej – wyciszonej oraz przewoźnej. Więcej informacji na ten temat na osobnej stronie „ADE-ENERGETYKA”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Adepol - Taśmy samoprzylepne Kraków © 2017 - 2024 | WordPress template by grafox

F.P.H.U. "ADE-POL" Dariusz Bubień
siedziba: os. Kolorowe 18/1 A, 31-940 KRAKÓW | biuro: ul. Kornela Makuszyńskiego 4, 31-752 KRAKÓW | magazyny: ul. Kornela Makuszyńskiego 4, 31-752 KRAKÓW
Tel. +48 12 425-75-45 | Tel. +48 12 200-25-75 info linia | Gsm. 607 310 967

×
×
×