
Taśmy maskujące Ade-Masking Gold
Odporna na działanie promieniowania UV, ultra cienka, mocna taśma maskująca do malowania konturów. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Może być usuwana bez śladów w czasie do 6 miesięcy.
| Dane techniczne | |
| Rodzaj nośnika | wodoodporny papier impregnowany |
| Rodzaj kleju | akryl |
| Grubość całkowita (µm) | 90 |
| Przyczepność do stali (N/25mm) | 3,75 |
| Pr | 3 |
| Wytrzymałość na rozciąganie (N/25 mm) | 75 |
| Rozciągliwość (%) | 5 |
| Odporność na temperatury (ºC) | -20 do +125 |
| Właściwości produktu | |
| Rodzaj powierzchni aplikowania | wymagające i delikatne |
| Kolor(y) | żółty |
| Zdejmowalne / na stałe | zdejmowalne |
| Usuwalna bez pozostawiania śladów | do 6 miesięcy |
| Odporność na promieniowanie ultrafioletowe (UV) | tak do 3 miesięcy |
| Odporność na działanie zmiękczaczy | tak |
| Odporności na działanie wilgoci | tak |
| Możliwości ręcznego odrywania | tak |
| Możliwość wielokrotnego przyklejania | tak |
| Stosowanie wewnątrz / na zewnątrz budynków | na zewnątrz budynków/wewnątrz budynków |
| Kort (bobina), (rdzeń) | 76mm / 1,5 cala / no name |

* Oprócz standardowych długości na życzenie zamawiającego taśma może mieć żądaną długość mierzoną w yardach lub metrach.
* Oprócz standardowych szerokości na życzenie zamawiającego taśma może mieć żądaną szerokość mierzoną w milimetrach.
* Taśma może być konfekcjonowana na specjalne życzenie zamawiającego np. etykiety na taśmie, etykiety na kartonie, specjalne pakowanie, dowolna ilość taśmy w kartonie, specjalnie zaprojektowane opakowanie (karton) z logo klienta.
* Powyższe dane techniczne opierają się na przeprowadzonych testach i doświadczeniach producenta, wg naszej opinii wiarygodnych i niezawodnych. Nie dają one jednak pełnej gwarancji i nie zwalniają użytkownika od przeprowadzenia prób i testów, właściwych dla konkretnego zastosowania. Uprzejmie informujemy, iż nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek powstałe szkody czy straty, także w stosunku do osób trzecich.
+48 12 425-75-45 

szukaj