+48 12 425-75-45

biuro@adepol.pl

ul. Kornela Makuszyńskiego 4, 31-752 KRAKÓW

szukaj

COROPLAST Historia i zarys produkcji

Taśmy samoprzylepne Coroplast – doświadczenie i innowacje z jednego źródła.

Firma COROPLAST została założona w 1928 roku. W pierwszych latach firma wytłaczała tuleje izolacyjne z PVC – do produkcji, kabli i przewodów izolacyjnych. Fachowa wiedza i know-how związane z procesem, które firma COROPLAST nabyła w tych latach, pozwoliła na rozpoczęcie produkcji taśm izolacyjnych PVC po 1945 roku, otwierając drogę do nowego programu Taśm Samoprzylepnych. Teraz firma COROPLAST po ponad 40 latach przeszedł drogę od producenta taśm izolacyjnych do dostawcy technicznych taśm klejących na wybranych rynkach. Podróżom towarzyszyła pasja do innowacji i odwaga do odkrywania nowych technologii i zmierzania w różne ścieżki. Przykłady tego obejmują:

  • Przejście na przyjazne dla środowiska, bezrozpuszczalnikowe systemy klejące i akryl na gorąco.
  • Zastosowanie technologii topnienia na gorąco w nowych produktach.
  • Liczne rejestracje patentowe.
  • Ciągły rozwój asortymentu produktów na specjalne produkty dla konkretnych, zorientowanych na klienta aplikacji.

Taśma izolacyjna Coroplast jest już legendarną taśmą.

Od wielu lat produkty firmy COROPLAST cieszą się znaczną obecnością na rynku, a niektóre produkty są już liderami na rynkach docelowych. Firma COROPLAST jest niezależną firmą rodzinną, specjalizującą się w opracowywaniu i produkcji taśm klejących. W rezultacie dysponują krótkimi kanałami decyzyjnymi, które umożliwiają szybką i elastyczną reakcję na potrzeby klientów i rynku, a jednocześnie pracują nad zaawansowanymi projektami rozwoju technicznego i zwiększają swą obecność na arenie międzynarodowej. Kampania i dywizja taśm klejących na zakłady produkcyjne i centra dystrybucyjne na trzech kontynentach i działa z globalną siecią dystrybutorów. Samodzielna formuła i produkcja szeregu klejów wrażliwych na nacisk jest ważnym czynnikiem sukcesu firmy i podkreśla zobowiązanie firmy COROPLAST do uzyskania marki taśmy klejącej, która zapewnia wyjątkową, jakość.

Oprócz kauczuku syntetycznego firma COROPLAST oferuje również samoprzylepne taśmy samoprzylepne z klejem dyspersyjnym i akrylowym rozpuszczalnikiem, również w zmodyfikowanej formie, a także akrylowym stopionym na gorąco kompozycjami akrylowymi. Klienci i użytkownicy mogą znaleźć się na całym świecie w technicznie wymagających sektorach handlu i przemysłu, z których wiele to producenci samochodów i ich dostawcy. Oczywiste jest, że firma Coroplast posiada certyfikat ISO TS 16949.

Firma COROPLAST oferuje również szeroką gamę różnych metod pakowania i dozowania: od pojedynczych rolek, walców konwertujących i szprosów poprzecznych do części wyciętych, w tym przyrządów do przetwórstwa. Dostępne są różne opcje, a nawet w opakowaniach przeznaczonych dla danego klienta. Przekonania ich i wartości – a mianowicie pionierska mentalność i dążenie do ulepszeń technicznych, w połączeniu z szybkością – są powodami, dla których firma COROPLAST konsekwentnie dostarcza nowe rozwiązania i produkty dla klientów rynkowych i indywidualnych. Dowiedz się więcej o ich mocnych stronach przeglądając kolejne nasze strony o specyficznych dla klienta rozwiązaniach i specjalnych propozycjach, w połączeniu z Tobą  i potrzebami naszych klientów. Doświadczony i zdolny zespół ds. Rozwoju chętnie doradzi, niezależnie od potrzebnych rozwiązań z taśmą klejącą.


Adepol - Taśmy samoprzylepne Kraków © 2017 - 2024 | WordPress template by grafox

F.P.H.U. "ADE-POL" Dariusz Bubień
siedziba: os. Kolorowe 18/1 A, 31-940 KRAKÓW | biuro: ul. Kornela Makuszyńskiego 4, 31-752 KRAKÓW | magazyny: ul. Kornela Makuszyńskiego 4, 31-752 KRAKÓW
Tel. +48 12 425-75-45 | Tel. +48 12 200-25-75 info linia | Gsm. 607 310 967

×
×
×