+48 12 425-75-45

biuro@adepol.pl

ul. Kornela Makuszyńskiego 4, 31-752 KRAKÓW

szukaj

ADE-TAPE ANTYSLIP GRADE 04

Taśmy antypoślizgowe „basenoweADE-TAPE ANTYSLIP GRADE 04

Dlaczego stosujemy taśmy antypoślizgowe basenowe?

Stosowanie taśm antypoślizgowych „basenowych” znacznie zmniejsza ryzyko wypadku w wyniku poślizgnięcia się na mokrej powierzchni przez Twoich pracowników, klientów, uczniów, domowników, gości,… 
Taśmy antypoślizgowe pozwalają uniknąć wielu takich wypadków oraz wiążących się z tym przykrych konsekwencji zdrowotnych, odpowiedzialności prawnej, strat finansowych z tytułu odszkodowań i przerw w pracy, utraty klientów. 
Taśmy antypoślizgowe „basenowe” powinniśmy stosować w miejscach szczególnie narażonych na ryzyko poślizgnięcia się na mokrej powierzchni. Są to podłogi na basenach, kabinach prysznicowych, jachtach, łodziach i innych strefach mokrych
Taśmy „basenowe” nie mają szorstkiej chropowatej powierzchni dlatego nie niszczą skarpetek, rajstop czy kapci i mogą być używane np. w szatniach przy basenach.

Budowa i własności:
Taśmy antypoślizgowe „basenowe” posiadają tłoczoną powierzchnię z tworzywa sztucznego, której struktura zapewnia skuteczne właściwości antypoślizgowe w miejscach narażonych na wilgoć i zalanie. Dzięki technologii tłoczenia taśma nie posiada ukrytych miejsc, w których mogłyby gromadzić się bakterie czy zabrudzenia.
Dlatego taśmy „basenowe” doskonale sprawdzają się nie tylko w takich miejscach jak łazienki i pływalnie, ale również w kuchniach, obszarach przygotowania żywności oraz sterylnych zakładach produkcyjnych.
Montaż:

  • Montaż taśm antypoślizgowych „basenowych” jest prosty i może go wykonać praktycznie każdy.
  • Należy jedynie zadbać o to, aby oklejana powierzchnia była sucha i czysta (bez śladów smarów, tłuszczu, brudu, piasku) oraz miała temperaturę powyżej 10oC.
  • Zapewni to prawidłowe przyklejenie i długotrwałe użytkowanie.
  • Po prawidłowo naklejonej taśmie można od razu chodzić, jednak pełną przylepność do podłoża uzyskuje ona po 48 godzinach.

Kolory i rozmiary:
Taśmy antypoślizgowe „basenowe” najczęściej sprzedaje się w rolkach. Szerokość może być dowolna: od 19mm do 500mm (czasem 1000mm). Taśmy dostępne są w kolorach białym, czarnym, szarym, beżowym oraz przezroczystym. 
Oprócz typowych rolek, na zamówienie klienta taśmy antypoślizgowe mogą być wykonane w postaci formatek (różne gotowe kształty) oraz płytek.

Stosuj taśmy antypoślizgowe.
To najtańsza profilaktyka przeciw niebezpiecznym poślizgnięciom.Unikniesz problemów zanim się pojawią!

Dostępne kolory:

  • przezroczysty, czarny, biały, szary i beżowy.

Typowe rozmiary:

  • od 19mm do 500mm (czasem nawet i 1000mm)
Dodatkowe informacje:
W niektórych typach taśm mamy też do wyboru różne grubości ziaren warstwy antypoślizgowej.

 

* Zamieszczone informacje i dane techniczne opierają się na wiarygodnych testach i pomiarach przeprowadzonych przez producenta wg odpowiednich norm. Nie dają one jednak pełnej gwarancji i nie zwalniają użytkownika od przeprowadzenia własnych prób i testów, właściwych dla konkretnego zastosowania. Uprzejmie informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek powstałe szkody czy straty, związane z zastosowaniem produktów firmy ADVANCE , także w stosunku do osób trzecich.


Adepol - Taśmy samoprzylepne Kraków © 2017 - 2024 | WordPress template by grafox

F.P.H.U. "ADE-POL" Dariusz Bubień
siedziba: os. Kolorowe 18/1 A, 31-940 KRAKÓW | biuro: ul. Kornela Makuszyńskiego 4, 31-752 KRAKÓW | magazyny: ul. Kornela Makuszyńskiego 4, 31-752 KRAKÓW
Tel. +48 12 425-75-45 | Tel. +48 12 200-25-75 info linia | Gsm. 607 310 967

×
×
×