+48 12 425-75-45

biuro@adepol.pl

ul. Kornela Makuszyńskiego 4, 31-752 KRAKÓW

szukaj

Elektroizolacyjne PVC

Wykonane na bazie folii winylowej i pokryte umiejętnie zestawioną mieszanką najwyższej jakości klejów kauczukowych taśmy PVC odznaczają się doskonałymi parametrami i wytrzymałością. Taśmy z PVC mogą służyć do izolacji, zabezpieczania, wiązania, konserwacji, oznaczania kolorystycznego i wielu innych zastosowań. Dział ten obejmuje również taśmy specjalne o doskonałych właściwościach niezależnych od pogody i jeszcze lepszej wydajności w temperaturach ujemnych.

3M SCOTCHADVANCEBISHOPCERTOPLASTCOROPLASTELECTRIXERGOMERKONITTO DENKONOWA PLUSRADPOLREPEROSCAPATESAVINI-TAPE

  • Wpisów nie znaleziono

  • Wpisów nie znaleziono

Vini-Tape firmy Denka jest znaną marką taśmy przylepnej PVC do izolacji elektrycznej. Spełnia zarówno wymagania standardu japońskiego (JIS C-2336) jak i ISO 9001 w odniesieniu do taśm winylowych i odniosła sukces jako pierwsza tego rodzaju taśma w Japonii produkowana na skalę przemysłową.
Taśma przylepna winylowa TOYO Chemicals jest wytwarzana przez zakłady w Chiba. Zakład ten otrzymał status ISO 9001, zgodnie z uznanym międzynarodowo systemem zapewnienia jakości. Taśma winylowa była pierwszym tego typu produktem, który uzyskał sukces komercyjny w Japonii i – po ustanowieniu Japońskiej Normy Przemysłowej JIS C 2336 na przylepne taśmy PVC do zastosowań jako izolacja elektryczna – produkt ten został zaaprobowany już w pierwszej rundzie testów w roku 1952. Sprzyjając zapobieganiu wypadkom elektrycznym i zapewniając bezpieczeństwo, taśma winylowa Vini-Tape umożliwia wykonywanie izolacji we wciąż rosnącym zakresie instalacji elektrycznych w zakładach usługowych, wykonywanie instalacji alarmowych, a także w wielu innych zakładach przemysłowych i energetycznych. Co więcej, używa się jej do różnych zastosowań w nieograniczonym zakresie w przemyśle i w urządzeniach gospodarstwa domowego, w pojemnikach na środki spożywcze i w wielu innych wyrobach.

W niniejszym serwisie prezentujemy szeroki wybór przylepnych taśm winylowych, które jesteśmy w stanie dostarczać.

Taśma elektroizolacyjna z PVC

Taśmę elektroizolacyjną zastosować można do izolacji w warunkach max. 600 V. Sprawdzi się do mocowania, wiązkowania (wewnątrz i na zewnątrz) albo do napraw zewnętrznej powłoki przewodu. Znajduje zastosowanie w instalacjach przemysłowych, jak również w środowisku domowym. Taśma elektroizolacyjna wykonana jest z elastycznego PVC pokrytego mocnym klejem kauczukowym. Doskonale przywiera do podłoża, a do tego jest odporna na działanie sił mechanicznych, wilgoci, kwasów, zasad, promieniowania UV oraz wielu innych czynników. Taśmę znajdziesz w różnych wariantach kolorystycznych — żółto-zieloną, czarną, niebieską, brązową, żółtą, szarą, czerwoną, białą i zieloną. Teoretycznie nie różnią się one od siebie (w przeciwieństwie do taśm malarskich w różnych barwach), jednak przyjmuje się w branży zastosowanie wybranych kolorów taśm do określonych typów przewodów, np. żółto-zielone paski to uziemienia. Dzięki temu mamy większą kontrolę nad kablami, co znacząco poprawia bezpieczeństwo.

Szukasz hurtowego dostawcy taśm elektroizolacyjnych? Sprawdź ofertę ADE-POL!


Adepol - Taśmy samoprzylepne Kraków © 2017 - 2024 | WordPress template by grafox

F.P.H.U. "ADE-POL" Dariusz Bubień
siedziba: os. Kolorowe 18/1 A, 31-940 KRAKÓW | biuro: ul. Kornela Makuszyńskiego 4, 31-752 KRAKÓW | magazyny: ul. Kornela Makuszyńskiego 4, 31-752 KRAKÓW
Tel. +48 12 425-75-45 | Tel. +48 12 200-25-75 info linia | Gsm. 607 310 967

×
×
×