+48 12 425-75-45

biuro@adepol.pl

ul. Kornela Makuszyńskiego 4, 31-752 KRAKÓW

szukaj

Elektroizolacyjne PVC

Wykonane na bazie folii winylowej i pokryte umiejętnie zestawioną mieszanką najwyższej jakości klejów kauczukowych taśmy PVC odznaczają się doskonałymi parametrami i wytrzymałością. Taśmy z PVC mogą służyć do izolacji, zabezpieczania, wiązania, konserwacji, oznaczania kolorystycznego i wielu innych zastosowań. Dział ten obejmuje również taśmy specjalne o doskonałych właściwościach niezależnych od pogody i jeszcze lepszej wydajności w temperaturach ujemnych.

3M SCOTCHADVANCEBISHOPCERTOPLASTCOROPLASTELECTRIXERGOMERKONITTO DENKONOWA PLUSRADPOLREPEROSCAPATESAVINI-TAPE

  • Wpisów nie znaleziono

  • Wpisów nie znaleziono

Vini-Tape firmy Denka jest znaną marką taśmy przylepnej PVC do izolacji elektrycznej. Spełnia zarówno wymagania standardu japońskiego (JIS C-2336) jak i ISO 9001 w odniesieniu do taśm winylowych i odniosła sukces jako pierwsza tego rodzaju taśma w Japonii produkowana na skalę przemysłową.
Taśma przylepna winylowa TOYO Chemicals jest wytwarzana przez zakłady w Chiba. Zakład ten otrzymał status ISO 9001, zgodnie z uznanym międzynarodowo systemem zapewnienia jakości. Taśma winylowa była pierwszym tego typu produktem, który uzyskał sukces komercyjny w Japonii i – po ustanowieniu Japońskiej Normy Przemysłowej JIS C 2336 na przylepne taśmy PVC do zastosowań jako izolacja elektryczna – produkt ten został zaaprobowany już w pierwszej rundzie testów w roku 1952. Sprzyjając zapobieganiu wypadkom elektrycznym i zapewniając bezpieczeństwo, taśma winylowa Vini-Tape umożliwia wykonywanie izolacji we wciąż rosnącym zakresie instalacji elektrycznych w zakładach usługowych, wykonywanie instalacji alarmowych, a także w wielu innych zakładach przemysłowych i energetycznych. Co więcej, używa się jej do różnych zastosowań w nieograniczonym zakresie w przemyśle i w urządzeniach gospodarstwa domowego, w pojemnikach na środki spożywcze i w wielu innych wyrobach.

W niniejszym serwisie prezentujemy szeroki wybór przylepnych taśm winylowych, które jesteśmy w stanie dostarczać.


Adepol - Taśmy samoprzylepne Kraków © 2017 - 2024 | WordPress template by grafox

F.P.H.U. "ADE-POL" Dariusz Bubień
siedziba: os. Kolorowe 18/1 A, 31-940 KRAKÓW | biuro: ul. Kornela Makuszyńskiego 4, 31-752 KRAKÓW | magazyny: ul. Kornela Makuszyńskiego 4, 31-752 KRAKÓW
Tel. +48 12 425-75-45 | Tel. +48 12 200-25-75 info linia | Gsm. 607 310 967

×
×
×