+48 12 425-75-45

biuro@adepol.pl

ul. Kornela Makuszyńskiego 4, 31-752 KRAKÓW

szukaj

O Firmie

Krakowska firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa „ADE-POL” działająca na polskim rynku od 1999 roku reprezentuje renomowane zachodnie firmy produkujące wysokiej jakości taśmy samoprzylepne. Jako jedni z pierwszych w Polsce zaopatrywaliśmy szereg firm i zakładów produkcyjnych w taśmy samoprzylepne oraz inne materiały samoprzylepne i klejące. Oferowane przez nas produkty dzięki wysokiej, jakości i niezawodności zyskują w kraju coraz szerszy krąg odbiorców hurtowych i detalicznych. Nasza obszerna oferta taśm samoprzylepnych oraz materiałów i produktów samoprzylepnych jest bez przerwy poszerzana, tak, aby zadowolić naszych odbiorców. Oprócz standardowych produktów realizujemy także zamówienia nietypowe takie jak cięcie taśm, przewijanie oraz konfekcjonowanie ich. Śledząc na bieżąco najnowsze światowe technologie wprowadzamy nowe rozwiązania na Polski rynek. Nasi doradcy handlowi służą pomocą techniczną naszym klientom. Wszelkie zapytania prosimy kierować do działu handlowego oraz (BOK-u) Biura Obsługi Klienta telefonicznie, e-mailem, druk kontaktowy, druk zamówień.

Nasza Historia:

Na początku została założona w 1990 roku Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa „AURIFEX” Dariusz Bubień. Jako niewielka firma handlowa nie zatrudniała wtenczas nikogo. Mozolnie ale z uporem rozwijałem swoje dzieło. W roku 1992 r. dołączyła do firmy „AURIFEX” moja żona. W tamtym też czasie przekształciliśmy firmę z jedno osobowej firmy na spółkę rodzinną F.P.H.U. „AURIFEX” s.c. Małgorzata Bubień i Dariusz Bubień. Grono naszej rodzinnej firmy sukcesywnie się powiększało o kolejne zatrudniane osoby, asystentka ds. sprzedaży i marketingu, handlowcy. Od początku naszego funkcjonowania budowaliśmy mocną więź z klientami, którzy są dla nas najwyższą wartością. W roku 1999 postanowiliśmy założyć bliźniaczą firmę o nazwie F.P.H.U. „ADE-POL” Dariusz Bubień. Szybko zdaliśmy sobie sprawę, że tylko dzięki unowocześnianiu i permanentnej budowie relacji z klientami będziemy mogli zadowolić wciąż powiększające się grono naszych kontrahentów. Wdrażając intensywny plan rozwoju naszego przedsiębiorstwa staliśmy się również jednym z większych przedsiębiorstw w Małopolsce specjalizującym się w tematyce taśm samoprzylepnych i techniki klejenia. Obecnie zatrudniamy kilka osób z naszej rodziny i wykwalifikowanych handlowców doskonale znających tę branżę, a w połączeniu z nowoczesną technologią podnieśliśmy dość znacząco naszą pozycję na lokalnym rynku.

Wraz z naszą rodziną i kilkoma innymi osobami, tworzymy sprawnie działający organizm z dwoma profilami naszej działalności pod nazwą Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa „ADE-POL”  działającą w branży technik klejenia i wszelkiego rodzaju taśm samoprzylepnych oraz drugi profil firmy to energetyczny. Profil energetyczny stale jest powiększany o coraz to nowe grupy produktowe takie jak mufy kablowe, głowice kablowe w technologii taśmowo-żywicznej, termokurczliwej oraz zimnokurczliwej na niskie, średnie i wysokie napięcie oraz cały osprzęt kablowy. W swojej ofercie posiadamy również transformatory rozdzielcze SN o mocach od 40 do 2000 kVA.  Transformatory mają zastosowanie w wykonaniach słupowych oraz stacyjnych. Ofertę swą powiększyliśmy również o agregaty prądotwórcze o mocy od 2,2 do 2500 kVA w wersji otwartej, obudowanej  (wyciszonej) oraz przewoźnej. Więcej informacji na ten temat na osobnej stronie „ADE-ENERGETYKA

Z powodzeniem realizujemy naszą strategię w oparciu o najnowsze techniki klejenia i techniki samoprzylepne, dzięki którym stajemy się bezkonkurencyjni w swojej dziedzinie. Wierzymy, że osiągnięcie sukcesu jest możliwe tylko wówczas, gdy wciąż wyznaczane są nowe cele. Jesteśmy, więc nastawieni na sukces.

Dokąd zmierzamy …

Wśród naszych klientów znajduje się wiele przedsiębiorstw, firm i zakładów produkcyjnych z Polski i krajów ościennych takich jak: Ukraina, Białoruś, Słowacja, Republika Czeska i Federacja Rosyjska. Dlatego zachowanie najwyższych standardów jakościowych jest priorytetem naszej działalności handlowo-usługowej.

Naszą misją jest stałe i rosnące zadowolenie naszych klientów. Zwiększanie naszej oferty handlowej, o coraz to nowszy asortyment taśm samoprzylepnych i ich gatunków do różnorakich gałęzi przemysłu i sprostanie wymaganiom naszych klientów. Jako firma mamy wiele podpisanych kontraktów i umów z firmami, przedsiębiorstwami oraz hurtowymi odbiorcami na dostawę różnego rodzaju taśm samoprzylepnych i technik klejenia.

Co Sprawia, że jesteśmy wyjątkowi ?

Wyznaczamy nowe standardy w przestrzeni technik klejenia i taśm samoprzylepnych. Każdy z naszych pracowników ma świadomość roli, jaką pełni w całym mechanizmie naszej firmy. Dzięki temu potrafimy sprostać każdemu wyzwaniu, a największą dla nas nagrodą jest Państwa zadowolenie.

Z pasją tworzymy naszą nową markę ADE-TAPE, ADE-BAND i ADE-KEBAND na Polskim rynku taśm samoprzylepnych i w pełni utożsamiamy się z naszą pracą, dzięki temu doszliśmy tak daleko i wciąż się rozwijamy, a świadectwem sukcesu są nasi klienci.


Adepol - Taśmy samoprzylepne Kraków © 2017 - 2024 | WordPress template by grafox

F.P.H.U. "ADE-POL" Dariusz Bubień
siedziba: os. Kolorowe 18/1 A, 31-940 KRAKÓW | biuro: ul. Kornela Makuszyńskiego 4, 31-752 KRAKÓW | magazyny: ul. Kornela Makuszyńskiego 4, 31-752 KRAKÓW
Tel. +48 12 425-75-45 | Tel. +48 12 200-25-75 info linia | Gsm. 607 310 967

×
×
×