+48 12 425-75-45

biuro@adepol.pl

ul. Kornela Makuszyńskiego 4, 31-752 KRAKÓW

szukaj

Folie

Folia ochronna malarsko-budowlana

Folia ochronna to produkt, który szczególnie ma zastosowanie w branży budowlanej. Stosuje się ją jako izolację przed źródłem zabrudzenia podczas prac budowlanych i prac malarskich. W zależności od miejsc, w których folie ochronne mają być wykorzystywane, mamy dla Państwa kilka opcji grubości produktu, dostosowanych do użytkowania zarówno wewnątrz pomieszceń, jak i na zewnątrz budynku.

ADE-FOLBLUE DOLPHIN TAPESEURO-TAPESMARTSUPERTAPETESA

 • Wpisów nie znaleziono

 • Wpisów nie znaleziono

 • Wpisów nie znaleziono

 • Wpisów nie znaleziono

 • Wpisów nie znaleziono

Folia kablowa

Folia kablowa przeznaczona do oznaczania tras kabli energetycznych wysokiego napięcia (poniżej 1 kV) układanych w ziemi oraz przewodów i kabli telekomunikacyjnych, optotelekomunikacyjnych, światłowodowych,  i innych.

ADE-FOLCERTOPLASTEURO-TAPESCAPATESA

 • Wpisów nie znaleziono

 • Wpisów nie znaleziono

 • Wpisów nie znaleziono

 • Wpisów nie znaleziono

Folia stretch

Folia stretch to obecnie jeden z tańszych i najbardziej efektywnych sposobów na zabezpieczenie towarów umieszczonych na palecie. Tego typu folia stosowana jest w praktycznie każdym obszarze przemysłu, zarówno na niewielką skalę, jak i w nowoczesnych i w pełni zautomatyzowanych liniach produkcyjnych. Oferujemy Państwu folie stretch przeznaczone do owijania ręcznego, w różnych naciągach i grubościach, którą możemy dostosować w zależności od potrzeb oraz specyfikacji owijanych ładunków, a także niezwykle wytrzymałe folie do zastosowania maszynowego.

Folia pęcherzykowa (bąbelkowa)

Folia bąbelkowa, pęcherzykowa zapewnia pełną ochronę delikatnych artykułów na czas transportu. Jest odporna na rozdarcia, a dzięki swym właściwościom nie tylko chroni pakowane produkty przed otarciem, zgnieceniem czy wilgocią; jest również doskonałym materiałem amortyzującym i wypełniającym wolne przestrzenie w opakowaniach zbiorczych. Folia pęcherzykowa stosowana jest z powodzeniem do pakowania mebli, wyrobów szklanych i ceramicznych, armatur, artykułów RTV i AGD.

ADE-FOL

 • Wpisów nie znaleziono

Ostrzegawcza i zabezpieczająca folia kablowa

Niektóre z oferowanych przez nas materiałów mają nie tylko zabezpieczające, ale też ostrzegawcze funkcje. Dobry przykład takiego artykułu stanowi folia kablowa. Służy ona zarówno do osłaniania kabli przed różnego rodzaju niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi czy uszkodzeniami mechanicznymi, jak i informowania o przebiegu tras okablowania oraz ich rodzaju. Światłowody, podziemne linie energetyczne, a także podobne przewody narażone są m.in. na przypadkowe przerwanie ich ciągłości w wyniku błędów ludzkich. Zastosowanie zabezpieczenia takiego jak folia kablowa minimalizuje ryzyko uszkodzenia ważnych elementów infrastruktury np. podczas przeprowadzania różnorodnych prac ziemnych.

Ochronna folia malarska

Malowanie ścian i sufitów należy do etapów niezbędnych do przeprowadzenia przy wykańczaniu lub remoncie domu albo mieszkania. Wiąże się ono jednak z ryzykiem zafarbowania okien, parapetów czy podłóg — takie plamy mogą być później trudne do usunięcia. Folia malarska umożliwia skuteczne osłanianie wszystkich elementów, które nie wymagają zmiany koloru. Oznacza to, że wykorzystanie jej podczas przeprowadzanych prac wykończeniowych bądź remontowych chroni stolarkę otworową, jak również posadzkę przed przypadkowym zachlapaniem farbą.

Folia pęcherzykowa oraz inne produkty do pakowania

Folia pęcherzykowa, którą mamy w naszej ofercie, doskonale sprawdza się jako zabezpieczenie używane wewnątrz różnorodnych opakowań. To materiał charakteryzujący się wytrzymałością, dzięki czemu świetnie nadaje się do wykorzystania przy przygotowywaniu do transportu różnych sprzętów elektronicznych, wyrobów szklanych czy innych łatwych do uszkodzenia przedmiotów. Folia bąbelkowa jest stosowana zarówno przez mniejsze, jak i większe firmy potrzebujące solidnej warstwy ochronnej do zabezpieczenia swoich towarów. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się różne inne produkty do pakowania. To także rozwiązania wykorzystywane przy ochronie magazynowych palet. Zalicza się do nich m.in. stretch.

Folia miedziana samoprzylepna: zastosowanie

Samoprzylepna folia miedziana jest produktem cechującym się m.in. wysoką odpornością na wilgoć. Znajduje zastosowanie w działaniach takich jak:

 • ekranowanie komór elektroniki gitarowej oraz obudów urządzeń elektronicznych,
 • wykonanie uziemienia odprowadzającego ładunki elektryczne,
 • izolacja pola magnetycznego,
 • niwelowanie zakłóceń elektromagnetycznych.

Ponadto folia miedziana samoprzylepna może być lutowana, co sprawia, że da się ją wykorzystywać np. przy budowie i montażu posadzek antyelektrostatycznych.

Nie tylko folia bąbelkowa — szeroki wybór produktów w naszej ofercie

Naszym Klientom dostarczamy szeroki wybór wysokiej jakości produktów. W ofercie mamy wyłącznie materiały wytrzymałe oraz sprawdzające się w określonych zastosowaniach. Folia bąbelkowa (pęcherzykowa), malarska, kablowa czy miedziana samoprzylepna — każda z nich jest możliwa do zamówienia w ilościach hurtowych. Zachęcamy do kontaktu w przypadku chęci sprawdzenia naszych produktów lub jakichkolwiek pytań na ich temat.


Adepol - Taśmy samoprzylepne Kraków © 2017 - 2024 | WordPress template by grafox

F.P.H.U. "ADE-POL" Dariusz Bubień
siedziba: os. Kolorowe 18/1 A, 31-940 KRAKÓW | biuro: ul. Kornela Makuszyńskiego 4, 31-752 KRAKÓW | magazyny: ul. Kornela Makuszyńskiego 4, 31-752 KRAKÓW
Tel. +48 12 425-75-45 | Tel. +48 12 200-25-75 info linia | Gsm. 607 310 967

×
×
×